ÚvodUkážky práceRenovácia schodovRenovácia
terasových podláh
Renovácia fasádČistenie
drevených parkiet,
terás a dlažby (nové)
Hĺbkové čistenie mramoruCenníkPredaj a servis brúsnych strojovPredaj čistiacich prostriedkovLaky DEVALaky BONALaky BlanchonVosky a oleje
na drevo Blanchon
Vzorkovníky
Blanchon
ShowroomTechnické listyZnalecké posudkyStarostlivosť o podlahuKontakt

ZÁKLADNÉ LAKY


Blanchon Prim' Gold základný lak na parkety

Je základný lak na póry na báze vody. Dá sa ľahko aplikovať a zvýrazňuje štruktúru (kresbu) dreva. Doba schnutia 30 min, ďalšie spracovanie po 1 hodine.

Blanchon Prim' Sealer

Je základný lak na póry na báze vody. Dá sa ľahko aplikovať a zachováva prírodný odtieň dreva. Schne rýchlo a tým šetrí čas (veľmi dobrá priľnavosť). Je vhodný pre všetky druhy drevín. Čas schnutia 30 min, ďalšie spracovanie po 30-60minútach. Ďalší lak je potrebné naniesť do 24hod.

Blanchon Hartgrundierung B-801 rozpúšťadlo

Základný lak rozpúšťadlový s nízkym zápachom, rýchlo schnúci. Vhodný pre európske ako aj exotické dreviny tiež vhodný pre mäkké dreviny.

JEDNOZLOŽKOVÉ LAKY


Blanchon Initial B-240 - B-241
pružný a tvrdý lak pre bytové priestory

Initial je PU-lak na vodnej báze vhodný pre bytové priestory. Obsahuje menej ako 2% prchavej organickej zlúčeniny (VOC) podľa smernice 2010/42/EG, zodpovedá ekologickým požiadavkám európskej Eko-značky a spĺňa európsku normu EN 71.3, ktorá dbá o ľudí a životné prostredie. Taktiež má mimoriadne veľkú plnivosť, cez ktorú je výrobok vhodný na použitie v troch vrstvách. Nános ďalšej vrstvy po 2 hodinách. Absolútne nie je vidieť prechody pri valcovaní laku. Odolnosť proti oderu (strata laku 4,5mg/100ot.) Je vysoko odolný voči chemikáliám olej, acetón, voda, káva, atrament.(NFT30053)

 • B240 polomat, B241 mat

 • Blanchon Gold Star B-290 - B-292
  pre parketové drevené podlahy so silným zaťažením

  GOLD STAR je jednozložkový čisto polyuretánový vodou riediteľný lak, bez zápachu, rýchlo schnúci, po 2 hodinách prelakovateľný. Má vysokú pružnosť plnivosť a odolnosť proti oderu (strata laku 2,5mg/100ot.), vhodný pre všetky druhy drevín a korok. Určený pre vysoko zaťažené podlahy ako kancelárske priestory, chodby atď. je vysoko odolný voči chemikáliám olej, acetón, voda, káva, atrament.(NFT30053)

 • matný, pololesk, lesk

 • Blanchon Oceanic polyuretánový akrylový lak
  pre obytné priestory s normálnym zaťažením

  Blanchon Oceanic je jednozložkový vodou riediteľný polyuretán-akrylový lak určený pre bytové priestory so stredným zaťažením. Je vhodný pre všetky európske ako aj exotické dreviny.

  DVOJZLOŽKOVÉ LAKY


  Blanchon Intensiv B-212 - B-210
  s tužidlom pre vysoko zaťažené podlahy

  2K-PU-je dvojzložkový polyuretánový lak na vodovej báze. Je ideálnym prostriedkom pre podlahy, ktoré sú vystavené veľkému zaťaženiu ako napr. obchody, hotely, pohostinstvá, kancelárie, priemyselné priestory, schody a školy.

 • B212-B210 pololesk, B216-B210 špecial-mat, B218-B210 ultra-mat 9+1L balenie

 • Blanchon Belmont B-230 - B-210
  uhlíkový oderuvzdorný lak

  2K-PU-je dvojzložkový polyuretánový lak na vodovej báze. Vyrába sa z nových komplexných uhlíkových živíc. Vhodný prostriedok na lakovanie poslednej vrstvy. Určený pre extrémne zaťažované priestory ako tanečné parkety, muzeá, reštaurácie. Nanáša sa dlhosrstým valčekom. Oderuvzdornosť laku (úbytok laku 1,5 mg/100ot.). Momentálne najtvrdší lak na trhu.

 • B230-B210 polomat, B231-B210 špecial-mat. Protišmyková Norma R9.