ÚvodUkážky práceRenovácia schodovRenovácia
terasových podláh
Renovácia fasád (nové)CenníkPredaj a servis brúsnych strojovPredaj čistiacich prostriedkovLaky DEVALaky BONALaky BlanchonVosky a oleje
na drevo Blanchon
Vzorkovníky
Blanchon
ShowroomTechnické listyZnalecké posudkyStarostlivosť o podlahuKontakt

LAKY NA VODNEJ BÁZE

AQUADEVA SEALER (HIDROFOND)

základový jednozložkový lak na vodnej báze, veľmi dobre penetruje drevo a ľahko sa brúsi.


AQUADEVA URAFOND

základový dvojzložkový (10:1) lak na vodnej báze s vysokou priľnavosťou a odolnosťou. Brúsiteľný a pretierateľný cca. po 4 hodinách.


AQUDEVA METRO (URATER)

vrchný jednozložkový lak na vodnej báze, zvlášť vhodný pre domácnosti. V odtieňoch mat, polomat a lesk.


AQUADEVA TRANSIT PLUS

vrchná dvojzložkový (10:1) lak na vodnej báze najvyššej kvality. Extra odolný proti oderu, nešmýka, s protipožiarnymi vlastnosťami! V odtieňoch super mat, mat, polomat a lesk. K dostaniu tiež ako matný krycí náter vo farbách biela, sivá, hnedá a čierna.


LAKY NA BÁZE ROZPÚŠŤADLA

DEVAFOND-51 PLUS

základový dvojzložkový (1:1) lak na báze rozpúšťadla s veľmi vysokým podielom pevných látok (51%) - extra odolný proti oderu.


QUICK A+B PLUS (DEVAKRYL)

vrchný dvojzložkový (1:1) lak na báze rozpúšťadla, veľmi odolný proti oderu. V kombinácii s DEVAFOND-51 PLUS stačí iba jeden vrchný náter! V odtieňoch mat, polomat a lesk.


DUOTOP SYSTEM

Kombinácia olejového základného náteru DUOTOP ÖLGRUNDIERUNG (celý rad farebných odtieňov) a vrchného jednozložkového alebo dvojzložkového laku na vodnej báze DUOTOP 1K (popr. 2K) FINISH. Nádherný vzhľad a vysoká odolnosť. Polomat.