O nás

RENOVA Zvolen s.r.o

O nás

AKCIA!
Brúsenie, lakovanie lakom Bona Novia alebo Blanchon Initial.
Trieda laku pre stredné zaťaženie, tri vrstvy.
Cena len 14,90 € za m² pri objednávke nad 50 m².


Sme špecialisti na renováciu parkiet

Našou prioritou je renovácia starých drevených podláh po celom Slovensku.
Vďaka viac ako 20-ročným skúsenostiam, profesionálnemu prístupu a flexibilite sme pre vás tým pravým partnerom. Dôkazom je aj prejavená dôvera a spokojnosť našich zákazníkov.
Výsledky našej prace môžete vidieť na rôznych verejne prístupných miestach, ako napríklad v Múzeu Slovenskej Národnej rady v Myjave alebo na tanečnom parkete Hotela Palace v Sliači.
Individuálny prístup našej spoločnosti, ako aj samotné postupy realizácie, sú preverené praxou. Práve skúsenosti nám dávajú istotu, že vaše staré podlahy VIEME zrenovovať už za jeden deň.
Samotnú realizáciu vykonáva profesionálny tím pracovníkov, ktorých záujmom je zabezpečiť kvalitu a uspokojenie vašich predstáv o interiéri.
Náš tím vám dokáže poradiť s akýmkoľvek problémom a odporučiť najlepšie riešenie. Všetci spoločne tvoríme spoločnosť RENOVA Zvolen, ktorej základným mottom je skutočne kvalitná práca.
Ďakujeme za dôveru našim klientom, ktorých odporúčania nám priniesli spokojnosť aj ďalších zákazníkov.
U nás môžete využiť všetky výhody SPHERE card

Kompletné znalecké posudky pre firmu DEVA-REAL s.r.o vykonáva súdny znalec v obore podlahové konštrukcie, stavebnictvo a podlahová chémia

Ing. Jiří Dvořák, člen Deva, s.r.o.
Telefón (ČR): +420 603 509 986